Stiekm Trots
Trots op de VlechtExpress van Noordwolde
Rij jij stiekm een rondje mee?
VlechtExpress in de zomer
De VlechtExpress gaat weer rijden van 12 juli t/m 30 augustus 2023.
Beleef de bijzondere geschiedenis van Noordwolde, het Vlechtdorp van Nederland, van binnen én buiten.
De rit van anderhalf uur start bij het Tramhalteplein. Ervaren gidsen vertellen over de geschiedenis van het dorp, de rietvlechtindustrie en de bijzondere relatie met de Koloniën van Weldadigheid. De tocht gaat niet alleen over de openbare weg, maar ook over de prachtige bospaden door de natuur rondom Noordwolde. Nationaal Vlechtmuseum Mandehof 7, Noordwolde.
Vertrektijden: 10.45 uur en 14.00 uur.Zorgt u dat u kwartier vóór die tijd aanwezig bent?
Kosten: € 17,50 p.p. | kinderen 4 t/m 12 jaar: € 15,00 (incl. toegangskaartje Vlechtmuseum + bon voor een gratis drankje bij het Tramhalteplein).
Meer nieuws
Chef Jan Smink lanceert zijn eigen Smink Bruine Boterkoek
Jan Smink en Gijs Ruhof
Pieter Stuyvesant Kuiertocht
10e jubileumeditie!
Knopers feest Noordwolde
Knopersfeest Noordwolde
Stiekme waaghals ontvangt Street Art prijs
Ook voorzitter Frank Zeinstra doet mee aan stunt ;-)
Street art in Wolvega en Noordwolde
Knap staaltje stunten op de Stiekm toren!
Tim is Stiekm Trots op Pets Place Wolvega
‘Klaar voor de stap?’
Een nieuw bedrijfspand bouwen. Ben jij klaar voor de stap?
Op wie of welke plek ben jij Stiekm Trots?
Vul het vriendenboekje in en Win!
Horeca weer open!
Trends viert 25-jarig jubileum
Trends viert woensdag 26 augustus haar 25-jarig jubileum.
Enorm bord vestigt aandacht op Lindewijk
Burgemeester André van de Nadort onthulde de nieuwe Lindewijkborden. Dat gebeurde met een knipoog naar de campagne 'Stiekm trots' van de gemeente en bedrijfsleven in Weststellingwerf.
Bouwkavel-expeditie
Heerlijk fietsen langs de mooiste bouwkavels in de gemeente Weststellingwerf. Waar wonen en recreëren synoniem zijn.
ben jij de meest stiekme contentmarketeer?
dan zoeken wij jou